19.05.2021

Спробуйте класику майбутнього вже сьогодні!

19.05.2021
Спробуйте класику майбутнього вже сьогодні!
Вниз

Створивши нову колекцію об’ємом 0,5 л., ми зробили наші вина більш доступними для вас, пропонуючи практичний спосіб споживання улюбленого напою в літній період.

Зустрічайте 4 нові смаки колекції 0,5 л.:

ROSE PANTHERE (рожеве напівсолодке) – знайомий з дитинства образ Рожевої пантери, стовідсотково доповнює сприйняття нового смаку ROSE PANTHERE – досить яскравий, оригінальний, місцями, зухвалий і точно запам’ятовується.

SHATEAU DE BREZZE (червоне напівсолодке) – це привід відкласти всі справи і просто нічого не робити, точніше, одне захоплююче заняття разом з цим вином попрактикувати все ж варто – спробувати розкласти багатий аромат на півтони і вловити стиглу вишню, соковиту смородину з пряним перцем.

TOUR DE PROVANCE (біле сухе) – в той момент, наодинці з собою, коли думки скачуть з крайності А в крайність Б, найкраще зробити зупинку, налити легкого і освіжаючого вина TOUR DE PROVANCE, і не поспішаючи визначитися з тим, чого ж хочеться насправді.

SHATEAU DURON (біле напівсолодке) – навіть якщо здається, що все добре, після ковтка цього вина, стане зрозуміло, що все добре стало тільки зараз! Головне – не зупинятися, і насолоджуючись SHATEAU DURON, відчути приємні квіткові ноти в ароматі і медову диню в смаку.