05.03.2021

5 обов'язкових подарунків на 8 березня від Villa Krim!

05.03.2021
5 обов'язкових подарунків на 8 березня від Villa Krim!
Вниз

8 березня наближається, панове! А отже, тюльпаново-мімозне вторгнення на порозі. І скоро пандоровський браслет Світлани поповниться новою намистинкою, не дивлячись на те, що через кількість попередніх подарунків, ця сама рука вже стала на кілька сантиметрів довшою. Мамі прилетить ще один Lanvin Eclat, босу дуже потрібна нова ручка монблан, адже минулою вона колола горіхи і зламала, а сусідка не проживе без коробки цукерок, в її-то віці можна вже за вагою не стежити. Villa Krim впевнена, що це подарункове неподобство час зупинити, адже найкращий подарунок – це вино! Ми нарахували 5 обов’язкових подарунків, а значить вам знадобиться 5 особливих пляшок вина, щоб …

Випендритися вразити боса

Бульбашки на восьме березня ніколи зайвими не будуть, але бульбашки бувають різні, і, обираючи подарунок босові, потрібно підкреслити статус – саме для цього випадку в лінійці ігристих вин Villa Krim існує GAND CUVEE. Дозвольте просвітити: на мові виноробів кюве – це сік першого віджиму. Коли стиглі ягоди кидають під прес, перша порція отриманого виноматеріалу називається cuvee і становить трохи більше 50% від обсягу початкової сировини. Майбутнє вино виходить духмянішим і якіснішим, тому cuvee – маркування найкращих вин, якраз до пари вашому босу. Адже це так? Якщо ви вирішили її привітати.

Нагадати подрузі чому ви друзі

Біле напівсолодке – кращий супутник дівчачому щебету, під нього і кістки перемиваються чистіше, і грандіозні ідеї про власний бізнес здаються геніальнішими, і мрії про те, як ви поїдете разом на відпочинок і познайомитеся з принцем якось реалістичніші. Адже якщо ви так не робили, значить час замислитися – а чи справжня у вас дружба? У будь-якому випадку, просто повірте, пляшечка PORTOFINO від Villa Krim – кращий подарунок для подружки. Тропічні аромати з приємною солодкістю цукатів в післясмаку, золотисто-медовий колір, шовковисто-сатинова текстура – це спец доставка прямісінько з дівочих мрій.

Зміцніть сусідські зв’язки

Вона викличе поліцію, якщо почує підозріле ворушіння біля ваших дверей під час вашої відсутності, погодує кота / собаку, коли ви поїдете у відпустку і принесе смачнющий пиріг, тому що ви «худий, як смерть, нічого не їж, напевно. Ось тобі пиріг спекла, щоб від’їдався/ від’їдалася». Якщо ваші відносини з сусідською бабусею не схожі на ці, тоді 8 березня і BASTARDO від Villa Krim – ваш шанс на завоювання під’їзного союзника, а якщо схожі, то це обов’язкова лепта в їх зміцнення. Насичений гранатовий колір, ноти вишні та чорної смородини в післясмаку, бархатисто-танінна текстура – це як улюблений бабусями кагор, тільки благородніше і елітніше.

Порадувати кохану

Тут все просто – ігристе ASTI від Villa Krim. Варіант А: якщо кохана є – то буде і святковій вечері, ну, а ASTI доповнить будь-яку вечерю! Варіант В: якщо є претендентка на пост коханої, тоді можна привітати і запросити її на вечерю, а якщо планується святкова вечеря, дивись «варіант А». Варіант С: якщо коханої немає і в найближчому майбутньому не передбачається, можна насолодитися ASTI в шляхетній самоті і відправитися на пошуки, враховуючи, що всі бари і клуби будуть переповнені самотніми дамочками.

Сказати «дякую» мамі

Ця прекрасна жінка робила ваше життя яскравішим, солодшим і безтурботнішим з моменту народження, і віддячити тепер ваш обов’язок на століття, а 8 березня – прекрасний привід ще раз це зробити. Допоможе в цьому MUSCAT RIVIERA від Villa Krim: рожеве напівсолодке, здатне зняти тягар будь-яких турбот і розфарбувати сірі будні. Вино чудово структуровано, з чарівними нюансами мускату і троянди в ароматі, яскравою кислинкою і фруктовими відтінками в смаку. Найніжніше, надихаюче, завжди за тебе і зустріч завжди в радість – це ми про вино, але ж з мамою так само.

Бережіть жінок щодня, а не тільки на свята!

Ваша Villa Krim